INCOMING POLAND GDAŃSK & POMORSKIE REGION 2017!

INCOMING POLAND GDAŃSK & POMORSKIE REGION 2017!

20 października 2017

Incoming Poland, Gdańsk and Pomorskie Region to nowa jakość spotkań biznesowych w branży turystycznej. Rozbudowana formuła workshopu to już nie tylko okazja do rozmów ale sprzyjająca przestrzeń dla zawierania trwałych i efektywnych  partnerstw biznesowych.

Doświadczenia z roku 2013, kiedy to Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna podjęła się organizacji pierwszej edycji eventu pokazały, że potrzeba kojarzenia dedykowanych spotkań jest ogromna a kontynuacja  działań konieczna. Zatem ambicją PROT stało się wykreowanie wydarzenia na jeszcze szerszą skalę, łączącego w sobie kilka kluczowych elementów istotnych dla sprawnego funkcjonowania gospodarki turystycznej regionu.  Do współpracy przy tym wydarzeniu PROT zaprosił Międzynarodowe Targi Gdańskie jak i  Polską Organizację Turystyczną.  Takie partnerstwo pozwala na wypracowanie optymalnej formuły imprezy, która owocować ma przede wszystkim zwiększeniem udziału turystyki przyjazdowej na Pomorze.

Dlatego też pierwszy dzień to czas na indywidualne rozmowy stolikowe pomiędzy zagranicznymi tour operatorami. Dzień drugi to tematyczne wizyty studyjne w regionie pozwalające zaproszonym gościom na poznanie oferty turystycznej, jak i zaprezentowanie destynacji pod kątem przygotowania do obsługi gości zagranicznych.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie też okazji do networkingu i kontynuacji rozmów  zapoczątkowanych w trakcie spotkań B2B.

Tegoroczna edycja Incoming Poland, Gdańsk and Pomorskie Region  poszerzona zostanie o kontrahentów ze, Skandynawii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch oraz Izraela.  Łącznie Organizatorzy spodziewają się około 40 hosted buyers nad selekcją których starannie pracują już od początku roku. W grupie hosted buyers znajdą się zatem  partnerzy z różnych dziedzin, które wpisują się w strategię marketingową regionu. Poza ambitnym programem i formułą spotkania, Organizatorzy stawiają na partnerstwo instytucjonalne. Integracja działań, sprawny mechanizm wdrożeniowy, współpraca z przewoźnikami i partnerami biznesowymi daje silny fundament dla stworzenia ambitnego i w pełni profesjonalnego wydarzenia biznesowego mającego szansę stać się flagowym eventem w kraju.

Data, miejsce: 16-19 października, Gdańsk, Amber Expo

Rejestracja:  www.incomingpoland.amberexpo.pl

Organizatorzy:  Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna,  Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Współorganizacja: Polska Organizacja Turystyczna

Partnerzy: PURO Gdańsk,  Port Lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy

Patronat: Samorząd Województwa Pomorskiego, Miasto Gdańsk

>