Merry Christmas Everyone! – Zapraszamy w podróż w czasie po świątecznych realizacjach Tarify!

Merry Christmas Everyone! – Zapraszamy w podróż w czasie po świątecznych realizacjach Tarify!

13 grudnia 2017

Dla firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań i produktów IT zorganizowaliśmy m.in.:

 • Warsztaty filmowe, których efektem końcowym była Filmowa Pocztówka. Uczestnicy pracując w pięciu grupach, wspierani animatorami, mieli za zadanie zaanimować przed kamerą świąteczne życzenia. Do dyspozycji grup były:
 • Świąteczne stroje – Mikołaj, elfy, śnieżynki, renifery.
 • Elementy scenografii – Choinki, prezenty, łańcuchy.

Dla fińskiej firmy działającej na globalnym rynku w branży chemicznej zorganizowaliśmy m.in.:

 • Warsztaty Świętego Mikołaja. Cztery stanowiska hand-made, na których uczestnicy sprawdzali się w trudnej sztuce wyklejanie bombek w stylu retro mikrogranulkami.
 • Konkursy narciarsko-świąteczne. Który zespół ulepi najpiękniejszego bałwana? Czy komukolwiek uda się wyciąć świąteczną wycinankę w kształcie ludzików na firmową choinkę? Konkurs na najsprawniejszego wytwórcę świątecznych pierników.
 • Karaoke KARAOKE SUPER COOL NIGHT. Retro mikrofon, profesjonalne nagłośnienie i światła dodały karaoke polotu. Inżynier dźwięku zadbał o to, aby fałszywe nuty zabrzmiały pięknie, a bezszwowy ekran i kamera na żywo sprawiły, że każdy poczuł się jak prawdziwa Mariah Carey.

Dla firmy oferującej usługi zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i inwestycjami zorganizowaliśmy m.in.:

 • Fabryka Świętego Mikołaja, miejsce, w którym skupia się cała magia świąt. Jako atrakcję tego wieczoru zaproponowaliśmy improwizację komediową inspirowaną kultowym filmem Toy Story.
 • Malowanie światłem, jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, w którym obraz powstaje nie na płótnie, lecz na samym powietrzu. Świąteczne lampki w tym pokazie nabrały zupełnie nowego znaczenia.
 • Konkurs na najlepszy, najbardziej ekstrawagancki, kolorowy sweterek wśród uczestników imprezy, oczywiście razem z nagrodami. Dzięki temu cały Warsztat Mikołaja przerodził się w rewię mody świątecznej w wersji wełnianej.
 • Pisanie listów z życzeniami do Świętego Mikołaja. Każdy z listów został przesłany później do Laponii, głównego centrum decyzyjnego Gwiazdora. Jednak to nie wszystko. Dzięki ekranom i pracy elfów-animatorów goście mogli zobaczyć, jak każdy z listów zmienia się w gwiazdkę na niebie i podróżuje poprzez nieboskłon.  
 • Warsztat Mikołaja. W środku została umieszczona choinka, bez której żadne święta nie byłby kompletne. Cały klub został obwieszony lampkami świątecznymi, budując złudzenie gwiaździstego nieba znajdującego się nad uczestnikami. Wszędzie w klubie pojawiły się zabawki, pluszowe misie, domki dla lalek i chatki z piernika oraz całą masa ozdób świątecznych. Całość była zdobiona śniegiem w postaci waty. Nie zabrakło jemioły!
>