ODKRYWAMY WNĘTRZA MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU

ODKRYWAMY WNĘTRZA MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU

20 lutego 2018

Odkryj nasze wnętrza – pod takim hasłem pracownicy naszego Biura mieli przyjemność poznać ofertę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Poniżej przedstawiamy, co oprócz wystawy głównej skrywają wnętrza Muzeum:

Centrum Konferencyjne MIIWS, które składa się z:

– Sali konferencyjnej na 303 miejsc

Znajduje się ona na poziomie -3, na który można dostać się 4 windami oraz schodami. Sala jest klimatyzowana i można wejść do niej z poziomu -3 oraz poziomu -2,  co zapewnia płynną przepustowość. Zastosowanie systemu projekcji wielkoformatowej oraz najnowszych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia, audio i wideo, pozwala na organizację wydarzeń o charakterze spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów, czy koncertów

– Sali kinowej na 115 miejsc

Sala mieści się na poziomie -3 i liczy 115 miejsc (w tym 1 dla osoby niepełnosprawnej). Jej idealna akustyka pozwala na prowadzenie spotkań nawet bez użycia mikrofonów. Zastosowany system cyfrowej projekcji filmowej pozwala na odtwarzanie filmów w technologii 3D (ekran o wymiarach 8,8 m x 4 m), wykorzystując nagłośnienie kinowe –DolbySurround7.1.

– Sali konferencyjnej na 34 miejsca

Sala jest idealna dla warsztaty lub mniejsze szkolenia. Jest wyposażona kompleksowo w projektor, ekran, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy. Sala z indywidualnie sterowaną klimatyzacją oraz oświetleniem w różnych konfiguracjach. Połączenie surowego betonu z ciepłym drewnem zapewnia komfortową atmosferę do przeprowadzenia spotkania mimo braku okien.

– Foyer o pow. 1250 m^2

Foyer jest przestronną powierzchnią znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Sali Konferencyjnej -Audytorium na poziomie -2. Połączenie surowego betonu z ciepłym drewnem nadaje temu miejscu nietuzinkowego charakteru.

Dodatkowo Goście mogą skorzystać z dostępu do szatni, baru oraz dwupoziomowego parkingu podziemnego, który zapewnia 140 miejsc postojowych.

Uzupełnieniem oferty Centrum Konferencyjnego Muzeum II Wojny Światowej są apartamenty, znajdujące się w budynku administracyjnym Muzeum.

Część hotelowa składa się z 3 apartamentów (pow. od 85 m² do 116 m²) oraz 5 pokoi gościnnych (o pow. 30 m²). Do dyspozycji Gości jest wewnętrzne patio, w pełni wyposażona kuchnia ogólnodostępna oraz sala telewizyjna.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

www.muzeum1939.pl

>