O nas – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
O NAS

TARIFA – Ekspert MICE z Europy Środkowej

 

Założona w 1999 r. z siedzibą w Warszawie, TARIFA Sp. z.o.o. jest profesjonalnym organizatorem konferencji (jednym z 12 w Polsce) zarejestrowanym w Polskiej Organizacji Turystycznej i akredytowanym przez Poland ConventionBureau oraz Polską Izbę Turystyki.

Firma TARIFA jest jedyną firmą MICE posiadającą biura w trzech głównych miastach: Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

 

TARIFA specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług turystycznych, takich jak konferencje, imprezy promocyjne, wycieczki biznesowe, wycieczki motywacyjne, turnieje sportowe. Nasz zakres działalności obejmuje całą Polskę.

 

TARIFA obsłużyła ponad 600 grup składających się z ponad 100 osób, z których największamiała 5000 osób. Z sukcesem obsługujemy korporacje i agencje rządowe, jak Volkswagen Finance, Volvo, Ernest & Young, KRAMP, Mercure, Ministerstwo Sportu i Turystyki w Polsce, Pekin Tourism Administration itp.

 

Nasze zalety: szyta na miarę usługa MICE

1) Długoterminowa współpraca z najważniejszymi miejscami konferencji i sieciami hotelowymi, aby zapewnić szybką rezerwację dla grup

2) Wszystkie projekty są dopasowane do indywidualnych potrzeb – profesjonalne planowanie wydarzeń, perfekcyjne dopasowanie lokalizacji, kreatywne spotkania integracyjne, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania

3) Ubezpieczenie odpowiedzialności na 2 000 000 USD

4) Na życzenie klienta możemy zmierzyć zwrot z inwestycji – ROI

5) Działamy zgodnie z normą ISO 9001.2015

6) Przekazujemy specjalnego koordynatora dla każdego wydarzenia, aby zapewnić płynność podróży, nie trzeba czekać na odprawę hotelową, autokar lub restaurację

Każdy kolejny sukces naszej firmy – to zasługa całego zespołu, a równocześnie każdego z osobna. Nasz team to wyjątkowi ludzie, których łączy pasja do produkowania niebagatelnych zdarzeń. Znamy swoje mocne strony i ufamy sobie, potrafimy również wspierać się w sytuacjach ekstremalnych. Wszystko po to, aby stworzyć coś więcej niż event. Tarifa – more than event.

Iwona Bajger
Senior Creative Manager

Nasza firmowa artystka i wizjonerka. Połączenie wrażliwości estetycznej i potężnej wyobraźni. Człowiek od nieprzewidywalnych zdarzeń scenicznych i scenografi. Pomysłodawczyni instalacji eventowych z waty cukrowej oraz tańca stoczniowych żurawi. Dzięki scenografii, światłu, muzyce przenosi przestrzeń imprezy w zupełnie nowe rejony doświadczania eventów.

Na drzwiach gabinetu kreatywnego wywiesiła kartkę: „Nie stresuj mnie – mam wrażliwe serce”. Pielęgnujemy jej dziecięcą naiwność i doceniamy upór. Poza biurem – głos zespołu Laboratorium Pieśni.

Katarzyna Błocińska
Finance Director

Przyjazna dusza naszego biura, która dba o to, aby nawet najbardziej zakręcone pomysły miały ręce, nogi oraz odpowiednie zaplecze papierkowo-finansowe. To właśnie w pracy za kulisami eventów odnalazła swoją pasję, dzięki czemu każde wydarzenie może przebiegać płynnie i w pełni profesjonalnie. Nasz spec od zadań specjalnych. Kiedy zespół załamuje ręce nad kruczkiem prawnym, nasza Pani Dyrektor wkracza na pole bitwy i wychodzi zawsze na tarczy, nigdy pod nią. Dostarczyła do naszej firmy certyfikat ISO i nawet wytłumaczyła nam, o co w nim chodzi.

Maciej Wójcik
CEO

Kapitan statku TARIFA, który poprowadził nasz zespół na szerokie wody świata eventów. Lata doświadczeń pozwoliły mu poznać branżę z każdej strony i stworzyć klarowny oraz konsekwentny plan rozwoju firmy. Do pracy motywuje go cel – stworzenie najlepszej agencji eventowej w Polsce. Dzięki swojemu zaangażowaniu pozwala swoim pracownikom wierzyć, że jesteśmy coraz bliżej spełnienia naszego marzenia

Prywatnie, Maciej to osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Pytanie (filozoficzne), które stawia rzeczywistości brzmi: Jak to osiągnąć, a nie: Czy można to osiągnąć?

Emilia Szymańska
Junior Event Manager

Młoda adeptka sztuki eventowej, ale w pełni profesjonalna strażniczka realizacji planu i zadań.

Jak mówi o sobie „człowiek-harmonogram”. Boją się jej wszystkie zegarki i pliki excell. Niestraszne jej nowe wyzwania, zawsze ma przygotowany plan B.

Wszystko znosi z młodzieńczym spokojem i entuzjazmem zawodowca. Boi się tylko wody i zimna, w związku z tym zaczęła morsować. Nie lubi iść na łatwiznę.

Marzy o tytule perfekcyjnej pani domu. W wolnym czasie piecze słodkie pyszności i gotuje.

Element spokoju i równowagi w szalonym zespole Tarifa.

Katarzyna Lubian
Junior Event Menager

Kierownik projektów, który dąży do doskonałości. Jest wulkanem energii, wyznaje zasadę: Jestem obecna tu i teraz. Konfrontuję się z trudnościami, bo daje mi to satysfakcję.” Relacje z Klientami opiera na otwartej komunikacji potrzeb. Docenia wartość czasu, dlatego nie zdarza jej się odkładać spraw na później. W eventach kocha dynamikę i możliwość tworzenia wielowątkowych wydarzeń od podstaw. Jest agentką od zadań specjalnych w Tarifie. Prywatnie jest instruktorką tenisa ziemnego.

>