Nagroda za zaangażowanie – event z TARIFA – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
Nagroda za zaangażowanie – event z TARIFA

Nagroda za zaangażowanie – event z TARIFA

17 października 2019

Bonusy dla pracowników mogą przybrać różne formy. Jedną z najciekawszych jest przygotowanie specjalnego wydarzenia tylko dla nich. Wyjazd w podziękowaniu za wielkie zaangażowanie w pracę ma wiele plusów. Uczestnicy spotkania odpoczywają, ciekawie spędzają czas i mają możliwość poznania się z zupełnie innej perspektywy. Oto relacja z jesiennego wyjazdu nagrodowego. Doskonały event spod znaku aktywności wyzwalającej pozytywne emocje.

Premia finansowa, prezent, nobilitująca rozmowa, w której podkreślany zostaje wysiłek pracownika – to różne opcje docenienia wysiłku włożonego w pracę. Jeśli jednak zależy Ci na tym, aby załoga Twojej firmy poczuła się wyjątkowo? Jeśli chcesz podziękować jej za wkład w rozwój przedsiębiorstwa w sposób niebanalny? Warto o pomoc poprosić agencję event’ową. TARIFA CORPORATE EVENTS przygotuje w nagrodę za świetne wyniki ekscytujący wyjazd. Nie ma nic bardziej wartościowego od wspólnej radości z dobrze wykonywanych obowiązków.

Nocne podchody z noktowizorami

W grupie Uczestników wyjazdu nagrody postawiliśmy na sportowe atrakcje. Zaproponowaliśmy nocne podchody z użyciem noktowizorów. Ucieszyło nas, że tak wiele osób mimo późnej godziny zdecydowało się wziąć udział w zabawie. Kaszubska okolica, noc, noktowizory, chęć zwycięstwa sprawiły, że drużyny zaangażowały się w zabawę w sposób absolutny. Kolejnego dnia Uczestnicy rozegrali – na zewnątrz – mecz BOSSABALL.  To hiszpańska wariacja na temat siatkówki, piłki nożnej, gimnastyki i capoeira. Mecz rozegrano na dmuchanych boiskach. Nasi Uczestnicy odbijając się od trampolin wykonywali widowiskowe ewolucje w powietrzu.  Aż sami byliśmy zdziwieni, że ciało w powietrzu zdolne jest do takich „wygięć”. Zdrową dawkę zabawy dostarczyły również ARCHERY GAMES, czyli integracja podczas „bitwy łuczników”.  Gracze mogli poczuć się jak prawdziwi wojownicy przeniesieni do czasów, gdy łucznictwo było sposobem  na upolowanie kolacji, ale  stanowiło też technikę obrony. Wszystkie drużyny wykazały się umiejętnością taktycznego myślenia i kreatywnego podejścia do zdobycia przewagi nad przeciwnikami. Wbrew temu co zobaczycie poniżej – galeria zdjęć – to zupełnie bezpieczna gra (groty strzał wykonane są z pianki). Mimo pewności, że nikomu nic się nie stanie, wszyscy – nawet obserwatorzy, czyli TEAM TARIFA – poczuliśmy tsunami adrenaliny. To dopiero były emocje.

Z domieszką relaksu

Uczestnikom wyjazdu zaproponowaliśmy też pozytywnie wibracje. Zorganizowaliśmy specjalnie dla nich sesję yogi. Później Panie spróbowały swoich sił w zumbie – w większość po raz pierwszy. Sportowy taniec w rytm tanecznej muzyk optymistycznie nastroił nasze Panie. Tuż po sportowych atrakcjach wielu Uczestników zdecydowało się na odprężające masaże w strefie SPA. Pełen relaks. Wieczorem wspólnie z Szefem kuchni Hotelu Kiston przygotowaliśmy uroczystą kolekcję, podczas której obowiązywał elegancki dress code. W trakcie wyjazdu nagrody nie zabrakło oczywiście tanecznej zabawy z DJ’em.  Piękna kaszubska przyroda oraz wiele atrakcji pozwoliły Uczestnikom odetchnąć, odpocząć i poczuć się wyróżnionym. Każdy Uczestnik otrzymał prezent – list obraz – z podziękowaniem za wielki wkład w rozwój Firmy. Organizacja event’u w nagrodę, to dokonały pomysł na docenienie zaangażowania swoich pracowników.

 Zalety współpracy z TARIFA

Team TARIFA z wielkim zaangażowaniem przygotuje i zrealizuje event o różnorodnej tematyce. Wystarczy spotkanie, kilka telefonów i akceptacja scenariusza wydarzenia przez Klienta. Nasz Zespół Kreacji i Realizacji kompleksowo – dosłownie od A do Z – zajmie się przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia. Na początku ustalimy szczegóły: termin, liczbę osób, lokalizację i budżet, którym będziemy mogli dysponować. Tak, on też ma wpływ na propozycję event’u, którą przedstawimy Klientowi. W swoim portfolio posiadamy już ponad 700 zorganizowanych wydarzeń. Znamy setki wyjątkowych lokalizacji i obiektów (również tych nowo otwartych), w których Twój event może się odbyć. Zaoferujemy wachlarz atrakcji, które wypełnią czas Uczestników. Dobierzemy je odpowiednio do grupy, charakteru i zainteresowań Twoich pracowników. Mamy ich w zasięgu ręki tysiące. Dzięki zleceniu organizacji wydarzenia firmie zewnętrznej – TARIFA – zyskasz spokój i pewność, że wykonamy dla Ciebie profesjonalnie przygotowane wydarzenie. Za sprawą organizacji imprezy Twoi pracownicy poczują się szczególnie wyróżnieni co z pewnością przełoży się na ich jeszcze wyższą efektywność w pracy. Dodaj swoim pracownikom skrzydeł i nagradzaj ich zaangażowanie.

 Jeśli zainteresowało Cię to wydarzenie?

Jeśli chciałbyś w ten sam sposób nagrodzić swoich Pracowników?

 

Zapraszamy do kontaktu.

Warszawa tel. 22 465 94 55

Gdańsk tel. 58 555 33 88 33

Kraków tel. 12 292 38 44

biuro@tarifa.pl

 

>