Referencje – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
Referencje

„Współpraca z Tarifa może być przykładem dla innych firm z branży, ponieważ firma jest bardzo rzetelnym i solidnym partnerem cechującym się dużą elastycznością oraz doskonałym doborem rozwiązań dla każdego klienta. Organizowane eventy i konferencje przygotowywane są według dobrze przemyślanego konceptu i z dużym zaangażowaniem.”

zobacz całość
zobacz całość

„W trakcie przygotowań i realizacji przedstawiciele Firmy Tarifa Imprezy Firmowe wykazali się kreatywnością i profesjonalizmem. Podczas organizowanego spotkania komunikacja z koordynatorem projektu była na wysokim poziomie, szybko reagował na niezaplanowane sytuacje.”

„TARIFA wykazała się dużą otwartością na potrzeby klienta, zarówno w fazie przygotowań, jak i realizacji projektu. Podczas współpracy pracownicy wykazali się zaangażowaniem oraz kreatywnością.”

zobacz całość
zobacz całość

„Na każdym etapie TARIFA wykazywała się najwyższym profesjonalizmem, dbałością o każdy szczegół, doskonałą współpracą z podwykonawcami, artystami, kreatywnością i bardzo dobrym dostosowaniem wizji eventowej do posiadanego budżetu. Podczas samej realizacji przedstawiciele TARIFY byli zawsze do dyspozycji i błyskawicznie reagowali na zmieniającą się sytuację.”

„Dziękujemy całemu personelowi firmy TARIFA za rzetelność, fachowość i profesjonalizm w obsłudze oraz chęć pomocy w dopracowaniu najmniejszych szczegółów. Uczestnicy doświadczyli niezapomnianych wrażeń, których uzupełnieniem były wyjątkowe włoskie specjały w sprawdzonych, klimatycznych miejscach.”

zobacz całość
zobacz całość

„Firma TARIFA to wykwalifikowani specjaliści eventowi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, co przełożyło się bezpośrednio na zadowolenie naszych gości z przebiegu koordynowanego przez firmę wydarzenia. TARIFA spełnia najwyższe standardy usług, ale również wykracza poza nie swoją kreatywnością i przemyślanymi pomysłami.”

„Potwierdzam odbiór usługi wykonanej na podstawie umowy z dnia 6 października 2016 roku przedmiotem, której jest organizacja czterech konferencji sprzedażowych dla Klientów regionów sprzedaży spółki ORLEN Paliwa.”

zobacz całość
zobacz całość

„The company was well prepared and took care of even the smallest details, what allowed us to fully enjoy our project and event. Particularly praiseworthy was the attitude of coordinators and their support in each situation.”

„Poziom organizacji i zaangażowania obsługi zespołu TARIFA jest warty podkreślenia. Ich entuzjazm, zapał i ogólna pomocność sprawiły, że spotkania były bardzo udane. Elastyczne i indywidualne podejście do klienta oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta i grupy docelowej sprawiły, że w przyszłości będziemy polecać firmę TARIFA jako partnera do spotkań biznesowych.”

zobacz całość
zobacz całość

„Agencja Tarifa zapewniła profesjonalną obsługę techniczną wydarzenia. Z pełnym przekonaniem i prawdziwą przyjemnością pragniemy zarekomendować firmę Tarifa, jako profesjonalnego organizatora wydarzeń oraz przyjaznego partnera biznesowego.”

„Wiedza, elastyczność wykwalifikowanych pracowników oraz dobra komunikacja między zespołami przełożyła się bezpośrednio na pozytywny przebieg naszego wydarzenia koordynowanego przez Tarifa.”

zobacz całość
zobacz całość

„Bardzo wysoko oceniamy jakość, zaangażowanie, profesjonalizm i dobrą organizację zleconego zadania. Wszelkie zlecone zadania zostały wykonane na wysokim poziomie. TARIFA świetnie sprawdziła się również w nieoczekiwanych sytuacjach, mając przygotowane rozwiązania.”

„They perfectly understood what we needed and supported us impeccably from the very first moment until the end of the conference. I appreciated their speed to react, creativity and pro-activity. It was pleasure to work with the Tarifa team.”

zobacz całość
zobacz całość

„Każdy punkt programu przebiegał sprawnie i bez jakichkolwiek zakłóceń. Szczególnie cenny jest dla nas wysoki poziom świadczonych usług, zaangażowanie oraz wysoka kultura.”

„Nasza współpraca była nienaganna na wszystkich etapach – począwszy od jej rozpoczęcia po finalne rozliczenie umowy. Pracownicy firmy Tarifa dbają o interes i potrzeby Klienta, pilnują wszystkich szczegółów przed rozpoczęciem wydarzenia, jak również odpowiedni przebieg imprezy. Przed wydarzeniem doradzali najlepsze dla nas rozwiązania – korzystne zarówno pod względem jakościowym, kosztowym i logistycznym.”

zobacz całość
zobacz całość

„Pracownicy firmy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na efekty naszej współpracy. Ponadto Koordynator z firmy TARIFA jest obecny od momentu tworzenia pomysłu na imprezę i do samego końca czuwa nad jej przebiegiem.”

„Koordynatorki TARIFA wykazały się rzetelnością, profesjonalizmem i doskonałą znajomością swojej branży dostosowując się do naszych wymagań, zarówno jakościowych, jak i budżetowych. Umiejętnie planując zadania i przewidując możliwe komplikacje firma wywiązała się z powierzonych jej obowiązków, wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom, zawsze służąc radą i nie dopuszczając do zagrożeń terminów, czy kosztów.”

zobacz całość
zobacz całość

„Prace nad przygotowaniem wydarzenia przebiegały bardzo płynnie, TARIFA wykazała się dużą elastycznością i zaangażowaniem w realizowany projekt.”

„Wszystkie zadania, jakie zostały powierzone firmie, zostały wykonane ze szczególną starannością. Realizacja eventu przebiegła bez zarzutów i w pełni spełniła nasze oczekiwania.”

zobacz całość
zobacz całość

„Organizacja projektu przebiegła bez zakłóceń. W naszym  przekonaniu Organizator wykazał się profesjonalizmem ze szczególnym naciskiem dbając o szczegóły oraz samopoczucie uczestników.”

>