Świętujemy DZIEŃ TURYSTYKI – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
Świętujemy DZIEŃ TURYSTYKI

Świętujemy DZIEŃ TURYSTYKI

27 września 2019

Światowy Dzień Turystyki obchodzony jest od 1979 roku. Tegoroczne główne obchody odbędą się w Ghanie. Świętowanie będzie miało miejsce również we wszystkich rejonach globu. Główną ideą tegorocznego DNIA TURYSTYKI jest uświadomienie społeczeństwu, jak wielkie znaczenie ma turystyka we wzmacnianiu wzajemnego zrozumienia. Porozumienie i zrozumienie są szczególnie ważne, gdy nasza podróż odbywa się  w celach biznesowych.

Zespół TARIFA CORPORATE EVENTS ten wyjątkowy dzień świętuje od 20. lat w szerszym kontekście. Turystyka ma dla nas szerszy wymiar, ponieważ w naszej pracy szczególną rolę odgrywa TURYSTYKA BIZNESOWA. Targi, konferencje, sympozja zjazdy, seminaria i wystawy  – organizacja wydarzeń z branży MICE to jeden z naszych głównych segmentów działania.

Turystyka spotkań

Turystyka zdecydowanie wpływa na wszystkie sfery działalności ludzkiej. Dzięki podróżowaniu zmieniamy się społecznie, gospodarczo, kulturowo i politycznie. Podróże w odległe regiony świata w celach czysto biznesowych rozwijają i wzbogacają nas również pod względem finansowym. W branży MICE – w organizowaniu spotkań, konferencji i wydarzeń mamy duże międzynarodowe doświadczenie. Specjalizujemy się w planowaniu kreatywnych spotkań biznesowych w kraju i za granicą. Organizujemy unikalne wydarzenia biznesowe, które dla naszych Klientów są doskonałym narzędziem marketingowym. Dzięki współpracy z Agencją event’ową Klient zyskuje nowe kontakty branżowe, partnerów biznesowych oraz rozbudowuje i wzmacnia swoją markę. Naszym Klientom proponujemy spotkania biznesowe w atrakcyjnych, dużych miastach, m.in. w: Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. W organizacji event’ów nie mamy ograniczeń. Jesteśmy otwarci i gotowi na przystosowanie do wydarzenia każdego miejsca i przestrzeni zewnętrznej.

Biznes z turystyką

Tegoroczny DZIEŃ TURYSTYKI świętujemy z azjatyckiej perspektywy. Niedawno wróciliśmy z wydarzenia biznesowego, w którym wzięliśmy udział za sprawą członkostwa w Polskiej Organizacji Turystycznej. W Pekinie podczas warsztatów Road Show i spotkań z Konsulem RP w Chinach oraz przedstawicielami chińskiej branży turystycznej poznawaliśmy specyfikę chińskiej turystyki wyjazdowej. Dzięki znajomości kultury, zwyczajów, wyobrażeń o Polsce, marzeń o idealnej wyprawie będziemy mogli spełnić oczekiwania azjatyckich podróżników. Chińskim tour operatorem przybliżyliśmy naszą – szytą na miarę – ofertę podróży do najciekawszych regionów Polski.

TARIFA rekomendowana przez Polska Izbę Turystyki

Nasze umiejętności, doświadczenie i wiedzę potwierdzają liczne rekomendacje instytucji turystycznych. Jesteśmy posiadaczami wielu rekomendacji i referencji. Polecenie naszych usług przez renomowane organizacje turystyczne daje naszym Klientom pewność, co do wysokich standardów usług oferowanych przez Team TARIFA CORPORATE EVENTS.

TARIFFA jako profesjonalny organizator KONFERENCJI rekomendowany jest przez Polską Organizację Turystyczną. Jako jedni z 9. firm w podwójnej rekomendacji (ITC+PCO).

Jesteśmy również Agencją z certyfikatem PCO Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Warszawskiej Organizacji Turystycznej i Krakowskiej  Organizacji Turystycznej.

Dodatkowo jesteśmy członkami Polskiej Izby Turystyki i jednym z rekomendowanych DMC (Destination Management Company) przez Polską Organizację Turystyczną oraz Gdańsk Convention Bureau.

Zdjęcia wykonała Polska Organizacja Turystyczna

>