Taneczne Summer Party – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
Taneczne Summer Party

Taneczne Summer Party

5 września 2019

700-et Uczestników w teledysku

Kompleksowość i profesjonalizm – po raz kolejny pokazaliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W lipcu 2019 zrealizowaliśmy projekt integrujący grupę 700-set osób. Tym razem podczas Summer Party postawiliśmy na taniec. 24-ech animatorów wyzwoliło w Uczestnikach skrywane dotąd umiejętności taneczne. Spektakularne wykonanie przygotowanej choreografii uwieczniliśmy w videoklipie – to wspaniała pamiątka wyjątkowego event’u.

To był wymarzony letni event poprzedzony serią logistycznych i organizacyjnych przygotowań. Z ogromną uwagą zaopiekowaliśmy się blisko 700-set osobową grupą. Wymagające wydarzenie możemy dopisać do kolekcji naszych sukcesów. Zintegrowanie tak dużego zespołu przy pomocy tańca to wyzwanie, które udało nam się zrealizować. Efektem naszego wakacyjnego spotkania jest idealna pamiątka – teledysk ­- do którego mamy nadzieję nasi Uczestniczy będą często wracać.

Imponująca statystyka

Aby przybliżyć wielkość przeprowadzonego przez nas wydarzenia niezbędne są liczby. Logistyczne i organizacyjne działania zamykają się w cyfrach z kilkoma zerami. Podsumowując nasze wydarzenie warto zaznaczyć, że naszych blisko 700-set Uczestników przetransportowaliśmy kilkunastoma autokarami i rozlokowaliśmy w pokojach Hotelu Narvil Conferens & SPA. Zatrudniliśmy 24-ech animatorów, którzy nauczyli Uczestników choreografii i wyzwolili w nich mnóstwo pozytywnej energii. Do zrealizowania wydarzenia przekierowaliśmy 80-u Pracowników i skorzystaliśmy z usług sprawdzonych podwykonawców. Przygotowaliśmy tysiące sztuk kostiumów i różnokolorowych gadżetów. Efekt spotkania dogonił nasze oczekiwania. Było precyzyjnie i profesjonalnie, kompleksowo i bezpiecznie.

Świetna pamiątka

Jak zainteresować duży Zespół osób tańcem, szczególnie gdy posiadają oni różne charaktery, podejście do zabawy i odmienne umiejętności? Jak nakłonić do wspólnego działania? Tego typu integracja dostarcza Uczestnikom wiele radości, uwalnia naturalną energię i przekuwa ją w ekspresyjny taniec. Udany event to rezultat współdziałania wielu osób. W tej realizacji finałowy spektakl taneczny /w wykonaniu Uczestników/ to efekt współdziałania wielu czynników. Idealnie „zagrała” współpraca z animatorami, profesjonalne nagłośnienie i komfortowe warunki. Oczywiście utrwaliliśmy dokonania naszych Uczestników w kilkuminutowym videoklipie. Pomogli nam w tym trenerzy, reżyserzy i operatorzy kilku kamer. Kolorowe kostiumy, gadżety i zaangażowanie wszystko tam jest. Organizacja tak dużych wydarzeń to dla nas „chleb powszedni”, a sukces wydarzenia daje nam sporo satysfakcji.

Event od TARIFA – korzyści dla KLIENTA

Zlecenie realizacji wydarzenia certyfikowanej AGENCJI event’owej to szereg korzyści dla Zespołu Firmy i Klienta. Zyskuje on: integrację Zespołu (poprawia się atmosfera wewnątrz firmy, pracownicy mogą lepiej się poznać, obniża się ich poziom stresu). Wzrasta motywacja i lojalność pracowników oraz podnosi się ich efektywność. Outsourcing wydarzeń integracyjnych to pewność, że wydarzenie zostanie przeprowadzone kompleksowo i profesjonalnie. Tego rodzaju inwestycja w Zespół i Firmę zawsze się opłaca.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Jeśli zainteresowało Cię to wydarzenie. Chcesz poznać naszą ofertę.

Zapraszamy do kontaktu.

biuro@tarifa.pl

Gdańsk tel. 58 555 33 88 33

Warszawa tel.  22 465 94 55

Kraków tel. 12 292 38 44

 

 

>