TARIFA ekspertem w integrowaniu – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
TARIFA ekspertem w integrowaniu

TARIFA ekspertem w integrowaniu

19 września 2019

Tuż przed końcem lata chcemy przybliżyć Wam kolejne SUMMER PARTY zorganizowane w sierpniu 2019 dla naszego stałego Klienta. Naszym celem było zrealizowanie oryginalnego wydarzenia, które zintegruje zespół. Bawiliśmy, wywoływaliśmy uśmiech i odstresowywaliśmy Uczestników. Kręciliśmy nawet krótkometrażowe filmy oraz nagradzaliśmy talenty aktorskie Uczestników. A wszystko w luźnej atmosferze pełni lata. Powspominajmy.

Dla naszego Klienta Zespół TARIFA CORPORATE EVENTS przygotował scenariusz pełen atrakcji na świeżym powietrzu. Dzięki – zamówionej wcześniej – doskonałej pogodzie udało się nam zrealizować wszystkie plenerowe atrakcje – a było ich sporo.

Premierowy filmowe

Integracja poprzez wspólny projekt to jedna z najefektowniejszych form wzajemnego poznawania się. Właśnie na nią postawiliśmy podczas tego wydarzenia. Uczestnikom zaproponowaliśmy nakręcenie profesjonalnego, krótkiego filmu (gatunkowego teledysku). Uczestnicy próbowali swoich sił w klasykach kina amerykańskiego. „Oskarowo” zagrali w filmie gangsterskim, pool party i westernie. Była charakteryzacja, gadżety, pomoc animatorów i współpraca z operatorem. A wieczorem oficjalna premiera w „kinie pod gwiazdami” oraz nagrody dla najlepszych filmów, nieco później zabawa w klubie. Efekt naszego współdziałania wyprzedziły o „kilka długości” nasze oczekiwania. Letnia perspektywa i wakacyjne warunki na pewno nam w tym pomogły. Scenerię do mini-produkcji filmowych zapewniło nam otoczenie hotelu Narvil Conferenc & SPA: naturalna plaża, bliskość lasu i zjawiskowe jezioro. Pozytywna energia i wakacyjny luz sprawiły, że to wydarzenie możemy zaliczyć do kolekcji bardzo udanych spotkań integracyjnych.

Wolność na wodzie i lądzie

Sport to zdrowie, sport to również rywalizacja, która wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. I to właśnie one były efektem naszego SUMMER PARTY. Naszym Uczestnikom w czasie wolnym zaproponowaliśmy dużą strefę sportową. Podczas spotkania zapewniliśmy kilkanaście różnorodnych atrakcji dopasowanych do różnych grup wiekowych, możliwości Uczestników i ich „poziomu odwagi”. Popularnością podczas imprezy cieszyły się sporty wodne. Spore zainteresowanie wzbudził tor skimboardowy oraz rejsy motorówkami po jeziorze. Swoich zwolenników miały również kajaki. Zaskoczenie wzbudziła nasza propozycja wykonania przez Uczestników astrotreningu. Było również obowiązkowe „plażowanie” oraz wiele orzeźwiających przekąsek. Bardzo wakacyjna konwencja spotkania wyzwoliła w Grupie wielką radość i spontaniczność.  To SUMMER PARTY kompletne.

Zysk dla Klienta

Zlecając organizację wydarzenia grupie profesjonalistów Klient zyskuje spokój i pewność, że wydarzenie to spełni oczekiwania Uczestników. Zostanie przygotowane kompleksowo, w najdrobniejszych szczegółach. Agencja event’owa zaproponuje produkt kompletny, w postaci niezapomnianego spotkania. Efektem przygotowania imprezy przez firmę zewnętrzną jest również dowartościowany, odstresowany zespół, który ma szansę poznać się bliżej. Nie zapominajmy, że dobre relacje między Pracownikami, pozytywna atmosfera w biurze wpływają na efektywność pracy i twórcze podejście do rozwiazywania problemów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Jeśli zainteresowało Cię to wydarzenie. Chcesz poznać naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu.

biuro@tarifa.pl

Gdańsk tel. 58 555 33 88 33

Warszawa tel.  22 465 94 55

Kraków tel. 12 292 38 44

>