TARIFA – jedyni w Polsce z 3. rekomendacjami Convention Bureau – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
TARIFA – jedyni w Polsce z 3. rekomendacjami Convention Bureau

TARIFA – jedyni w Polsce z 3. rekomendacjami Convention Bureau

25 października 2019

Branża MICE od kilkunastu lat dynamicznie się rozwija, szczególnie w dużych ośrodkach miejskich. Dzieję się tak dzięki klarownym zasadom współpracy pomiędzy Polską Izbą Turystyki, Convention Bureau a firmami event’owymi. Organizacje turystyczne rekomendują profesjonalne agencje z doświadczeniem i polecają je Klientom z całego świata. TARIFA wyróżnia się rekomendacjami ważnych instytucji turystycznych w 3. głównych miastach Polski. Rozpoczynając kooperację z TARIFA Klient ma pewność, że otrzyma wysokiej klasy produkt w postaci renomowanego spotkania biznesowe.

Aby z sukcesem konkurować z innymi dużymi miastami o organizację dużych wydarzeń biznesowych trzeba w pierwszej kolejności zadbać o infrastrukturę konferencyjną oraz co równie ważne wyselekcjonować profesjonalne agencje, które zajmą się ich organizacją. TARIFA CORPORATE EVENTS posiada doświadczenie, narzędzia oraz wiedzę i rekomendacje 3. ważnych instytucji turystycznych do zrealizowania dużych wydarzeń biznesowych w 3. dużych miastach: w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. To szczegół, który nas wyróżnia i daje nam przewagę w rozmowach z Klientami z całego świata.

TARIFA z potrójną rekomendacją Convention Bureau

Za sprawą certyfikatów wydanych przez Convention Bureau Warszawa, Kraków, Gdańsk TARIFA aktywnie uczestniczy w turystce biznesowej na arenie międzynarodowej. Rozwijamy ją i promujemy turystykę konferencyjną oraz  incentive w Gdańsku i regionie pomorskim. Bierzemy udział w targach i spotkaniach w wielu krajach na wszystkich kontynentach. Dzięki rekomendacjom nawiązujemy nowe kontakty biznesowe i stale przekonujemy do wyboru Polski na miejsce kolejnego wydarzenia. TARIFA posiada również referencje Polskiej Izby Turystyki. Agencja wyróżniona tą rekomendacją określna jako Rekomendowany Profesjonalny Organizator Konferencji zapewni Klientowi realizację wydarzenia w wysokim standardzie organizacyjnym. TARIFA mając wieloletnie doświadczenie, znakomity Zespół, wszystkie potrzebne narzędzia przygotuje Gościom z kraju i z zagranicy wydarzenie kompletne uwieńczone sukcesem. Specjalizujemy się w dużych wydarzeniach typu: konferencje, spotkania biznesowe, wyjazdy teambuilding’owe. Nasza Agencja przygotuje je kompleksowo, w najdrobniejszych szczegółach. To co nas szczególnie wyróżnia to fakt, że możemy przygotować je na trenie całego kraju oraz za granicą.

Certyfikat, czyli zobowiązanie do jakości

Wyróżnienia organizacji turystycznych zobowiązują Agencję do świadczenia usług w standardzie międzynarodowym. Nie bez powodu, aby otrzymać to polecenie niezbędna jest długa, formalna ścieżka, która weryfikuje doświadczenia i umiejętności agencji. Certyfikaty przyznawane są na określony czas, a przed ich przekazaniem szczegółowo sprawdzane są dotychczasowe osiągniecia Agencji oraz jej zaplecze techniczne. Certyfikaty przyznawane są wyselekcjonowanym Agencjom, które dostarczą jednostce certyfikującej wiele szczegółów na temat swoich dokonań, osiągnieć i możliwości organizacyjnych.

Współpraca z TARIFA

Głównym celem TARIFA we współpracy z Klientem z kraju i z zagranicy jest przygotowanie wysokiej klasy biznesowego produktu turystycznego, czyli profesjonalnego, dużego wydarzenia. Oprócz sukcesu wydarzenia branżowego ważna jest dla nas satysfakcja Firm z którymi współpracujemy. Wspólnie z jednostkami certyfikującymi ­Polską Izbą Turystyki oraz instytucjami podległymi Urzędom Miast chcemy stale zwiększać liczbę międzynarodowych wydarzeń biznesowych w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Takie działania podnoszą prestiż poszczególnych ośrodków z branży MICE, pozwalają nam – Agencji – rozwijać się i stawiać coraz trudniejsze cele.

 Jeśli jesteś zainteresowany organizacją konferencji, targów, wyjazdów motywacyjnych skontaktuj się z nami.  Zapraszamy.

 

Warszawa tel.  22 465 94 55

Gdańsk tel. 58 555 33 88 33

Kraków tel. 12 292 38 44

biuro@tarifa.pl

>