TARIFA przełamuje sezonowość Pomorza – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
TARIFA przełamuje sezonowość Pomorza

TARIFA przełamuje sezonowość Pomorza

11 października 2019

Wiemy to od dłuższego czasu. Pomorze jako naturalnie atrakcyjny obszar staje się kolejnym dużym ośrodkiem dla turystyki spotkań. Trójmiasto ma ogromny potencjał, który stale rozwija. W ciągu ostatnich lat Pomorze zyskało nowoczesne zaplecze konferencyjno-kongresowe dedykowane branży MICE. Posiadanie unikatowych walorów naturalnych zachęca do organizowania tu spotkań biznesowych. Od dekady przełamujemy sezonowość Pomorza. Warto tu być w celach biznesowych szczególnie jesienią, zimą i wiosną.

Zespół TARIFA CORPORATE EVENTS co roku przełamuje kompleks „sezonowości” Pomorza. Posiadamy w ofercie wiele ciekawych, pomorskich lokalizacji do organizacji wydarzeń biznesowych. Wiele wydarzeń z obszaru turystyki spotkań zrealizowanych na Pomorzu już za nami. Oczywiście mamy apatyt na więcej i dlatego stale przekonujemy, że Trójmiasto piękne jest o każdej porze roku, szczególnie jednak po intensywnym letnim sezonie turystyki rekreacyjnej. Hotele, centra kongresowe zyskują poza sezonem ciszę i spokój, które sprzyjają spotkaniom biznesowym.

Trójmiejska branża MICE

Od lat przekonujemy Klientów, że Pomorze to wymarzona lokalizacja na organizacje event’u. Województwo pomorskie po sezonie urlopowym ma wiele atutów. Bliskość morza, czyste powietrze zimą (wielki plus), dostępność dużych obiektów i niezliczona liczba wolnych pokoi hotelowych, to mocne argumenty, które przekonują do zlokalizowania spotkań biznesowych na Pomorzu. Gdańsk, Gdynia, Sopot stale się rozwijają. Już teraz dzięki inwestycjom w infrastrukturę otworzyły się na światową turystykę biznesową. Gdańsk bez kompleksów konkuruje już z Warszawą, Krakowem, Wrocławiem czy Łodzią. Do zmian w postrzeganiu największego miasta Pomorza przyczyniła się dostępność tego regionu – znakomite skomunikowanie ze światem, ale i ciągle rozbudowująca się baza obiektów konferencyjnych i hoteli. Duży wpływ na wybór tego miejsca mają niższe koszty wynajmu obiektów czy pokoi w okresie posezonowym. Pomorze oferuje wiele unique venues oraz atrakcje i miejsca turystyczne niedostępne, niedostępne w innych rejonach kraju. Ogromna rolę odgrywają też walory przyrodnicze oraz chęć poszukiwania i odkrywania nowych obszarów dla branży MICE. Jesteśmy przekonani, że wybierając Pomorze nasi Klienci będą chcieli wracać tu częściej, a może już zawsze.

Zapraszamy na INcoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region 2019

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się co unikatowego do zaoferowania ma Pomorze? Jeżeli  jesteś zainteresowany organizacją podróży i firmowych wydarzeń w Trójmieście? Zapraszamy do udziału w spotkaniu workshopowym, które wystartuje w Gdańsku na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich Amber Expo. Spotkajmy się 15.10.2019 r. na INcoming Poland Gdańsk & Pomorskie Region 2019. Na to wyjątkowe wydarzenia zapraszamy jako partner Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz aktywny przedstawiciel branży MICE. Oczywiście też tam będziemy. Na spotkaniu opowiemy o naszej ofercie, dotyczącej organizacji event’ów, wyjazdów motywacyjnych i realizacji wydarzeń z branży MICE właśnie na Pomorzu. Doskonale wiemy jak wiele ciekawych miejsc oraz atrakcji Trójmiasto i okolica ma do zaproponowania swoim Gościom. Na spotkaniu chcemy o nich opowiedzieć, przybliżyć Wam gościnny region ludzi z pasją – Pomorze. Jako certyfikowana Agencja przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie, które zapamiętasz na długo.

Jeszcze możesz wziąć udział w wydarzeniu, są jeszcze wolne miejsca.

Zarejestruj się tu.

www.incomingpoland.gda.pl

 Zorganizuj z TARIFA event na Pomorzu

Współpraca z TARIFA CORPORATE EVENTS to wiele korzyści. W imieniu Twojej Firmy zaplanujemy i zrealizujemy wyjątkowe wydarzenie na Kaszubach, Mierzei Wiślanej lub w inny pięknym regionie Pomorza. Dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu przygotujemy wydarzenie odpowiadające oczekiwaniom Twoich Pracowników. Wyjazd integracyjny, konferencja, czy targi – zawsze wybierzemy dla Ciebie najciekawszy obiekt i dogodną lokalizację. W pakiecie organizacji wydarzenia zapewnimy oświetlanie, aranżacje wnętrza, nagłośnienie i catering. Dobierzemy odpowiednie atrakcje – dostosowane do grup wiekowych, branży i charakteru Twoich Pracowników – atrakcje szczelnie wypełniające czas pomiędzy panelami spotkania. O wszystkich etapach event’u poinformujemy Cię na bieżąco. Działamy tylko z Twoją całkowitą akceptacją. Współpraca z nami to gwarancja świetnie zrealizowanego, bezpiecznego wydarzenia. Co dla nas szczególnie ważne event’u, który na trwałe zapisze się w pamięci długotrwałej Twoich Pracowników.

TARIFA CORPORETE EVENT more than event

Zapytaj nas o ofertę wydarzenia na Pomorzu dla Twojej Firmy.

Zapraszamy do kontaktu.

biuro@tarifa.pl

Gdańsk tel. 58 555 33 88 33

 

>