Teambuilding – czas na integrację! – TARIFA Corporate Events – Tworzymy niezwykłe wydarzenia firmowe
Teambuilding – czas na integrację!

Teambuilding – czas na integrację!

3 października 2019

Jednym z wielu wrześniowych wyzwań przed jakim stanął Team TARIFA było zorganizowanie event’u budującego zespół Pracowników. Kompleksowo zajęliśmy się przygotowaniem wydarzenia, które było nietypowe, bowiem łączyło w sobie kilka elementów. W ramach wydarzenia przewidzieliśmy konferencję, szkolenie i warsztaty komunikacyjne. Czas wolny naszych Uczestników wypełniliśmy tak precyzyjnie, że nie było mowy o nudzie.

Praca zespołowa przynosi satysfakcję i wysoką efektywność, wówczas, gdy odbywa się w dobrej atmosferze. Do jej wytworzenia niezbędne są pozytywne relacje, które pojawiają się, gdy Pracownicy otrzymują szansę wzajemnego poznania się w innym otoczeniu niż biuro. A gdy do Zespołu dołączają nowi Pracownicy czas wspólny potrzebny do lepszego poznania się jest wyjątkowo ważny. Cieszy nas, że Pracodawcy dostrzegają ogromny potencjał w wydarzeniach teambuilding’owych i coraz częściej decydują się na powierzenie zorganizowania takiej imprezy nam – TARIFA CORPORATE EVENTS.

Wprowadzenie do Firmy

Każdy z nas wie jak trudny i stresujący bywa moment pojawienia się w nowej pracy. Aby te negatywne emocje zminimalizować, warto zlecić przygotowanie imprezy teambuilding’owej firmie zewnętrznej. Dzięki niej, nowi Pracownicy zyskają możliwość bliższego poznania się w nieformalnym otoczeniu. Bez wątpienia spędzą ze sobą sporo czasu, który zostanie zaaranżowany w sposób kreatywny, aby skupić się na celu podstawowym – budowaniu powiększonego Zespołu. Dla naszego Klienta do planu wydarzenia dedykowanego „budowaniu team’u” włączyliśmy również konferencję, dotyczącą wewnętrznych zagadnień Firmy. Aby nowi Pracownicy mogli od razu poczuć się częścią Zespołu, przygotowaliśmy również warsztaty komunikacyjne określające ramy kultury biznesowej i rodzaje komunikacji. Wszystko po to, by przepływ informacji był bardziej precyzyjny, a komunikacja jednoznaczna i zrozumiała, szczególnie, gdy współpracują ze sobą osoby z różnorodnymi doświadczeniami biznesowymi z kraju i z zagranicy.

Przełamywanie lodów

Otoczeniem do zrealizowania atrakcji, mających na celu budowanie zespołu był Folwark Łochów. Cisza, spokój i natura oraz letnia pogoda były idealną scenerią do wspólnych zadań w plenerze. Dla Uczestników zaplanowaliśmy różnorodną strefę atrakcji. Znalazły się w niej aktywności dla ciała oraz ducha. Sportowe atrakcje rozbawiły naszych Uczestników, pozwoliły im wykazać się umiejętnościami i wyłoniły liderów. Warsztaty ceramiczne ułatwiły wyrażenie siebie w sposób artystyczny i wyzwoliły talenty. Wieczorem w rytmie letnich hitów Zespół bawił się na imprezie z tańcami. Ekscytująca realizacja.

Impreza teambuilding’owa – same korzyści

Klient decydując się na zorganizowanie imprezy teambuilging’owej zyskuje wiele korzyści. Należą do nich integracja Zespołu, wzajemna akceptacja oraz poznanie nowych Pracowników, nawiązanie nieformalnych relacji. Wkomponowanie w wydarzenie konferencji na temat Firmy oraz warsztatów komunikacyjnych sprawią, że nowy Pracownik podczas pierwszego dnia w pracy poczuje się pełnoprawnym członkiem Zespołu i od razu przystąpi do powierzonych mu zadań. Za sprawą wspólnie spęczonego czasu Pracownicy nawiązują pozytywne relacje, które rzutują na efektywność pracy.

Zapraszamy do naszej galerii z wydarzenia.

Jeśli zainteresowały Cię nasze usługi. Chcesz poznać naszą ofertę. Zapraszamy do kontaktu.

+48 58 555 33 88
biuro@tarifa.pl

lub

przez formularz kontaktowy

 

>